28. června 2010

Večerní hippie chvilky

Dnešní post bude o krásném včerejším večeru.. Projížděli jsme zapadlou krajinou během západu slunce, nedalo se jinak než vyskočit z auta a fotit:)

Konečně mám džínovou košili ( bundu? ). Upřímně řečeno, tenhle country módní hit z dob největší slávy bratří Nedvědů jsem vždycky nenáviděla. Jenže letos jsou najednou všude. Samozřejmě jsem ji začla chtít taky. Od května jsem prohledávala obchody - šest stovek za něco, co vlastně ani nevím, zda najdu odvahu vzít na sebe, se mi ale rozhodně dávat nechtělo. Nakonec jsem ji našla v sekáči, zaplatila 90 Kč - a hurá!! Má to háček - můj přítel se z pro mě nepochopitelných důvodů odmítá vyskytovat v mé přítomnosti, když ji mám na sobě. Nevadí. Mému módnímu spojenci se moc líbí a já mám oblíbený kousek na chladnější pohodové letní večery.

Květované šaty, které mám na sobě, jsem našla asi před třemi lety někde na věšáku ve výprodejích ( nikdo je nechtěl) , a od tě doby jsou stálicí mého šatníku.( denim jacket - second hand, dress - Amisu, leggins - H&M, purse and shoes - Gate, jewellery - H&M and C&A)

24. června 2010

Námořnice v uličkách městečka...

Představuji vám pár zákoutí města, ve kterém jsem se narodila a žiji..
A taky můj dnešní sailor inspiration outfit - námořníci přece frčí každé léto!

Zároveň chci poděkovat té zatím malé hrstce z Vás, kteří patříte k mým followers, nebo těm, ktečí si najdou čas, navštěvují můj mladičký blog a píší komentáře - jen díky Vám mě to baví, jen pro sebe nepíšu (nefotím). Stále tenhle blog považuji za miminko v plenkách, a pokud by vás napadlo cokoli, čím bych mé příspěvky mohla zlepšit, čemu se v nich věnovat či jakákoli rada jak být jiná a pro vás zajímavá, dejte mi o tom vědět! Nápadů k zamyšlení není nikdy dost..

Krásný den
Lucka( jacket, tank top and purse - vintage, skirt, scarf and glasses - H&M, heels - Deichmann(2007), belt and bracelets - New Yorker)

20. června 2010

Melancholie před svatostánkem

Dnešní fotky jsou zas úplně jiné než ty z předchozího optimistického příspěvku.. Stokrát omílaná pravda, že to, co máte na sobě, kopíruje vaši náladu daného dne, u mě stoprocentně platí. Máte to stejně?

Dnešek byl chladný a ponurý, odpoledne plné nedělní melancholie jsem po příjezdu z chaty, kterou jsem si užila v teplákách, strávila s nejlepším kamarádem rozjímáním nad nesmrtelností brouka a samozřejmě focením. (s tím mi Tom, sledujíc poctivě všechny řady America´s next topmodel s radostí pomáhá, a já ho začínám poslouchat a přestávám raději protestovat, i když ten objektiv pořád nenávidím)

Na sobě mám mou novou klasiku, černé vintage sáčko, které jsem si v poslední době hodně oblíbila ( k letošnímu "letnímu" počasí je ideální), stejně tak jako boty z loňska - ty jsou zlaté, doslova i přeneseně, nosím je nejčastěji.

( blazer - vintage, tank top - H&M, shorts - Sachs, heels - Deichmann, tights - Gate, knee -sock - Baťa, breastpin and necklace - New Yorker, rings and bracelets - H&M, Louis Vuitton bag)

17. června 2010

První letní........

Kdyby se mě dnes někdo zeptal, jak si představuji ideální den, odpověděla bych že to je právě dnešek.
Přidávám malou rychlovku s dnešním lookem..

Taky jste nadšené, když mezi starými kousky objevíte takový, který je zrovna zase aktuální? Mě udělá větší radost, než kdybych si kupovala nějaký z aktuální kolekce. Jako třeba tenhle vintage šátek s růžemi.. Jak už jsem psala, květinové vzory letos obzvlášť miluju, užívám si je a už teď se bojím, že z módy zase brzy zmizí..

.. mám taky jiné kabelky, nejen Vuittonku - jen abyste věděly :) na téhle řetízkové alachanelce se mi líbí, že vypadá trošku jak kousek z babiččiny skříně..( H&M tank top and leggins, vintage tank top and scarf, sunglasses - H&M, purse - Gate, heels - Deichmann, jewellery - H&M, C&A, gate)

14. června 2010

Nemožná? možná.. a možná COOL :)

Sotva jsem stihla vyhrabat ze dna skříně opravdu letní kousky, sotva jsem stihla zachytit alespoň částečky bronzu na unavenou kůži, sotva jsem stihla koupit repelent proti komárům, aby se dalo venku fotit, opustily nás nádherné letní dny. Snad jen na chvíli..

Dnešek nahrál outfitu, které mu říkám : NoAcoŽeVypadámNemožněAtroškuJakStaráBábaJsemFashionistaAtohleJeTeďIn!! a nesmějte se!

Možná to přeháním, ale tyhle babičkovské outfity, kterých je plný lookbook, sluší málokomu. Mě tedy ne. Můj přítel je "miluje". A já se do nich i přesto občas ráda schovám a pak se jen bavím nechápavými reakcemi okolí. Jako třeba dnes..

Příští post snad bude veselejší, a plný sluníčka!!

( F&F skirt, vintage top, H&M cardigan, Deichmann knee-sock, shoes - Gate, jewellery - H&M, New Yorker, Tally Weijl, bag - Louis Vuitton)

7. června 2010

Randez-vous u hřbitova

Dnešní fotky jsou z místa, které mám ráda pro jeho klid, kde se dá vždy nerušeně popovídat a porozjímat nad životem.. Dnes mě napadlo se tady i vyfotit..
Prý konečně dorazilo léto, tak doufejme že se zdrží co nejdýl !!Sukni je nová, od přítele, mašle ve vlasech stará ( a pořád mě baví ) , brýle za 90 Kč jsem dńes měla poprvé a botky FF ( kruci, že jsem to Tesco neobjevila už dřív ) zas historicky druhé boty za poslední roky, které nemají podpatky.

( skirt - Reserved, blouse, headband, bracelats and necklace - H&M<, glasses - Gate, shoes - F&F, bag - Louis Vuitton)

3. června 2010

Předpremiéra SATC 2

Tak včera jsme TO viděli. Krásné holky, módní maniačky a všichni milovníci kultu SATC se sešli v Ostravě na předpremiérovém představení.Jsem nadšená!! Jedničku jsem zhltla jako absolutní pohádku z říše snů, kterou jsem milovala, která se ale nedala brát vážně - patosu a teatrálních scén stačilo tak akorát na ten jeden díl, proto jsem měla malinký strach, zda mě dvojka nevyděsí. Překvapila mě, a hrozně mile. Krom úžasného oblečení byl fajn i děj, bylo tam dost vtipu , vypointovaných scének, ironie - zkrátka návrat opravdových seriálových holek!Bála jsem se, jakou hrůzou bude ta záležitost s Aidenem, o které se tolik mluvilo, nakonec dle mého názoru nestála za řeč. Chci do Abú Zabí. Carrie řešila jako obvykle, Samantha naštěstí zůstala Samanthou, kterou všechny milujeme, Charlotte byla méně dokonalá a Miranda ještě víc sebevědomá..

Těším se, až dvojku uvidím znova. Btw, chystá se ještě někdy nějaký třetí díl?

( vintage skirt, top - H&M, bolero - Reserved, heels - Deichmann, jewellery - H&M)